Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

"Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 №4"
Середа, 06 грудня 2017, 12:48

 

 

Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 №4

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в додаток до рішення тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 №4 “Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, та втрату чинності п.3 рішення 21 сесії міської ради від 11.07.2001р. №1”, виклавши пункт 4.8 Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, у такій редакції: “Кошти, що надійшли в результаті списання майна, залишаються в розпорядженні комунального підприємства”.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та відділ внутрішнього контролю.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02