Сьогодні міський голова Олександр Симчишин у спецпроекті «Мер під прикриттям» на 1+1
П'ятниця, 02 лютого 2018, 16:23
altХмельницький міський голова Олександр Симчишин взяв участь у спецпроекті Міжнародного саміту мерів та телеканалу 1+1 «Мер під прикриттям». Побачити міського голову у якості двірника можна сьогодні о 19:30 на каналі 1+1 у вечірньому випуску ТСН.
Окрім нашого міського голови, у проекті взяли участь очільники Житомира, Чернівців, Долини, Тростянця і Глухова. Кожен з них прожив один день в ролі пересічного містянина, аби дізнатися, що люди думають про роботу мерій, очільники 6 міст змінили зовнішність. 
Ідея експерименту належить Ірині Озимок, засновниці Міжнародного саміту мерів, який відвідали понад 150 міських голів у листопаді 2017 року. «Під час саміту ми побачили, що мери відкриті до співпраці та прагнуть змінювати міста. Але, за даними International Republican Institute, лише 1,5% мешканців 24 міст оцінили роботу мерій на відмінно у 2017 році. Люди часто бояться відверто сказати, чим не задоволені, саме тому ми створили спецпроект «Мер під прикриттям», який дозволить мерам особисто почути відгуки містян про свою роботу»,  – розповіла Ірина Озимок.
Проект втілений за підтримки Western NIS Enterprise Fund.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02