Developed by JoomVision.com

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці

 

вул. Гагаріна, 3 каб. 106,

 

електронна адреса: uns@rada.khmelnytsky.com

 

начальник управління – Білоус Дмитро Дмитрович, тел. 76-47-20

 

 

заступник начальника управління – 

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення – 
Триндюк Анатолій Дмитрович

 заступник начальника управління – начальник відділу охорони праці –

Стукан Олександр Миколайович

op@khm.gov.ua

тел: (382) 65-02-08

 

Положення про управління

 

Цивільний захист

 

Перелік наглядових, контролюючих органів та органів управління в сфері цивільного захисту

Головне управління ДСНС України в Хмельницькій області

 

Хмельницьке міське управління Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

 

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці 

 

Перелік навчальних закладів які здійснюють навчання і перевірку знань з питань цивільного захисту

 

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області

Начальник Центру  -  Мул Альона Миколаївна

вул. Кам’янецька, 257/1

тел. 2-04-40, 2-03-37

 

Перелік основних законодавчих та нормативно-правових актів з цивільного захисту

 

Кодекс цивільного захисту України

 

Закон України «Про правовий режим надзвичайного стану»

 

Постанова КМУ від 30 вересня 2015 р. N 775  “Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій”

 

Постанова КМУ від 9 січня 2014 р. N 11  “Про затвердження Положення про  єдину державну систему цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від 9 жовтня 2013 р. N 787  “Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від 11 березня 2015 р. N 101  “Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від 8 липня 2015 р. N 469  “Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від  30 жовтня 2013 р. N 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру»

 

Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. N 443  “Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. N 444  “Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях”

 

Постанова КМУ від 23 жовтня 2013 р. N 819  “Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”

 

Постанова КМУ від 14 серпня 2013 р. N 581 «Про затвердження Порядку здійснення компенсації вартості послуг і розміру фактичних (понесених) витрат суб'єкту господарювання та громадянину, транспортні засоби яких залучені для вивезення населення із зони надзвичайної ситуації, районів можливих бойових дій, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

Постанова КМУ від 21 серпня 2013 р. N 616 «Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту»

 

Постанова КМУ від 18 грудня 2013 р. N 947 «Про затвердження Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій, які залишилися на попередньому місці проживання»

 

Постанова КМУ від 4 лютого 1999 р. N 140 «Про затвердження Порядку фінансування робіт із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»

 

Постанова КМУ від 11 липня 2002 р. N 956 «Про ідентифікацію та декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки»

 

Постанова КМУ від 19 серпня 2002 р. N 1200 «Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту»

 

Наказ МНС України від 15 серпня 2007 року N 557 «Про затвердження Правил техногенної безпеки у сфері цивільного захисту на підприємствах, в організаціях, установах та на небезпечних територіях»

 

Наказ МНС України від 16 грудня 2002 року N 330 «Про затвердження Інструкції з тривалого зберігання засобів радіаційного та хімічного захисту»

 

Наказ МНС України від 07.09.2010 року №761 «Про затвердження Методичних рекомендацій з питань організації планування та проведення евакуаційних заходів на ОГД у разі виникнення НС»

 

Наказ МНС України 09.10.2006 року № 653 «Про затвердження Інструкції щодо утримання ЗС ЦЗ в мирний час»

 

ДБН України А.3.1-9-2000 від 04.01.2001 року «Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом ЗС ЦО та їх утримання».

 

 

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
24. Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення сімнадцятої сесії
№24 від 02.04.2008 р.

 

 

Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького

 

 

 

 

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись ст. 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького (додаток 1) та Положення про Реєстр площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького (додаток 2).

 

2. Затвердити перелік площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького (додаток 3) для включення до Реєстру.

 

3. Встановити наступні назви умовних мікрорайонів міста: Дубове, Ракове, Лезневе, Книжківці, Заріччя, Ружична, Гречани, Озерна, Виставка.

 

4. Доручити ведення Реєстру площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького Хмельницькому міському комунальному підприємству “Хмельницькінфоцентр”.

 

5. Доручити виконавчому комітету своїми рішеннями вносити зміни до Реєстру площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького у разі виявлення помилок у написанні назв.

 

6. Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради, управлінню житлово-комунального господарства та управлінню комунального майна забезпечити виготовлення та оформлення документів, пов’язаних із використанням назв площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, відповідно до затвердженого Реєстру.

 

7. Рекомендувати підприємствам, організаціям та установам усіх форм власності керуватись даними Реєстру площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького.

 

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови А. Савчука, заступника міського голови І. Прокопця, департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради, управління житлово-комунального господарства, управління комунального майна та ХМКП “Хмельницькінфоцентр”.

 

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища і з питань житлово-комунального господарства.

 

 

 

 

 Міський голова С. Мельник

  
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02