Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення двадцять восьмої сесії
№5 від 23.09.2009р.

 

Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" Белаш Олені Леонідівні

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо присвоєння вчителю математики та інформатики навчально-виховного комплексу №10 Белаш Олені Леонідівні звання "Почесний громадянин міста Хмельницького", міська рада відмічає, що Белаш О.Л. народилася 14 серпня 1938 року в м. Керчі. В 1953 році вступила до Кам'янець-Подільського педагогічного училища. Після закінчення училища в 1958 році Белаш О.Л. була прийнята на роботу в Хмельницьку школу №10, в якій і працює по теперішній час. У 1964 році заочно закінчила з відзнакою математичний факультет Львівського університету. За роки роботи в школі №10 Олена Леонідівна працювала вчителем початкових класів, вчителем математики, заступником директора з навчально-виховної роботи 1-4 класів, директором середньої школи № 10, вчителем математики та інформатики навчально-виховного комплексу №10. З 1985 року очолює міське методичне об'єднання вчителів інформатики. Белаш О.Л. двічі брала участь у конкурсі фахової майстерності "Вчитель року" в номінаціях математика та інформатика, була визнана переможцем міського етапу та лауреатом обласного етапу конкурсу. Кабінету інформатики навчально-виховного комплексу №10, яким завідує Белаш О.Л., присвоєно звання "Зразковий кабінет". Це найкращий кабінет інформатики в місті Хмельницькому, він входить в п'ятірку найкращих кабінетів області. Белаш О.Л. постійний автор методичних розробок та статей у фаховому журналі "Інформатика в школі", "Математика в школі", "Педагогічний вісник", газет "Інформатика" та "Математика", є автором кількох методичних посібників з інформатики та математики. Досвід її роботи узагальнено та внесено до обласної картотеки передового педагогічного досвіду вчителів області при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
На рахунку Белаш О.Л. 239 учнів - переможців та призерів з інформатики та математики. Завдяки самовідданій праці Белаш О.Л. рейтинг міста Хмельницького у Міжнародному інтерактивному математичному конкурсі "Кенгуру" значно зріс, міська команда посідає ІІІ позицію в Україні. Учні Белаш О.Л. прославляли місто Хмельницький на республіканському етапі конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої Академії наук, на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та інформатики. Діяльність Белаш Олени Леонідівни з розвитку комп'ютеризації навчального процесу дозволила навчально-виховному комплексу №10 в короткий термін перетворитися на базовий навчальний заклад для проведення семінарів та тренінгів для вчителів міста та області.
Її особиста заслуга у відкритті секції інформатики Хмельницького територіального відділення учнівського наукового товариства Малої Академії наук України, яке діє в місті з 1985 року. Белаш О.Л. присвоєно звання “Вчитель-методист”, “Відмінник освіти України”, “Заслужений вчитель України”. Тричі нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, грамотами міського та обласного управління освіти, грамотами виконавчого комітету міської ради.
Керуючись рішенням сьомої сесії міської ради від 17.03.1999 року N26 "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" вчителю математики та інформатики навчально-виховного комплексу №10 Белаш Олені Леонідівні

    Міський голова С. МельникОстаннє оновлення на Четвер, 08 квітня 2010, 10:23
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02