Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про затвердження Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2011-2015 роках

 

6.6.7. Розробити та провести заходи по додатковому введенню світлофорного регулювання на найбільш небезпечних та завантажених автотранспортом автошляхах міста.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, управління житлово-комунального господарства.

Строк: 2011-2012 р.р.


7. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ І КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ.

7.1. Посилити роботу по підбору на службу в органи внутрішніх справ юнаків які відслужили в Збройних Силах України та проживають на території міста з метою зміцнення професійного ядра Хмельницького МВ УМВС.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


7.2. Покращити роботу по професійному орієнтуванню випускників шкіл міста для їх підготовки та направленням за погодженням з педагогічними колективами шкіл до навчальних закладів МВС України.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


7.3. Забезпечити неухильне виконання Законів України, Указів Президента України, спрямованих на зміцнення дисципліни і законності в діяльності працівників Хмельницького МВ УМВС. Рішуче очищати ряди міліції міста від співробітників, які порушують права та законні інтереси громадян міста та скоюють діяння, що компрометують правоохоронні органи в очах населення міста.

Виконавці: керівництво Хмельницького МВ УМВС.

Строк: постійно


7.4. Розглядати питання щодо виділення коштів з бюджету міста, інших джерел фінансування та надавати відповідну фінансову та матеріальну допомогу Хмельницькому МВ УМВС для забезпечення найнеобхідніших потреб в придбанні паливно-мастильних матеріалів для службового автотранспорту, насамперед патрульної служби міліції, радіостанцій, форменого одягу, оргтехніки, запчастин для ремонту автотранспорту.

Виконавці: міська рада.

Строк: постійно.


7.5. З метою забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян міста на території ринків міста та прилеглій до них території розглянути пропозиції директорів ринків щодо створення підрозділів по боротьбі зі злочинністю на ринках міста Хмельницького та їх матеріального забезпечення за рахунок ринків міста.

Виконавці: управління торгівлі, Хмельницький МВ УМВС.

Строк: 1-й квартал 2011 року.


7.6. Розглядати та вирішувати питання щодо надання кращим співробітникам Хмельницького МВ УМВС службового житла та створення нормальних умов для службової діяльності особового складу відділу міліції.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно


Секретар міської ради В. Лесков

Начальник Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області, полковник міліції В. Птащук

 Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 16:31
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02