Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про затвердження Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2011-2015 роках

 

5. Організаційне та фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюватиметься відповідно до законодавства за рахунок коштів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством.


6. Заходи щодо виконання Програми

Для досягнення запланованої мети передбачити в програмі такі основні заходи:


6.1. Захист життя, здоров’я, честі, гідності особи, її майна від злочинних посягань

6.1.1. Систематично аналізувати стан правопорядку в місті. З урахуванням факторів, що сприяють загостренню криміногенної обстановки та на стан правопорядку, розробляти комплексні плани, в яких визначати спільні скоординовані дії щодо запобігання злочинним проявам, насамперед проти особи, у сфері охорони громадського порядку та в економічній сфері.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, міська рада.

Строк: щоквартально.


6.1.2. Забезпечити проведення спільних нарад, вироблення відповідних спільних рішень та організацію їх виконання керівниками Хмельницького МВ УМВС, служби у справах дітей, працівниками управління у справах сім’ї та молоді, освіти та інших зацікавлених органів з проблем профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей та неповнолітніх, правового виховання молоді, роботи з функціонально неспроможними та неблагополучними сім’ями.

Виконавці: міськвиконком , Хмельницький МВ УМВС.

Строк : щоквартально.


6.1.3. З метою своєчасного виявлення та знешкодження злочинних груп активізувати роботу по оперативному відпрацюванню місць збору злочинного елементу для підвищення ефективності розкриття злочинів, попередження бандитських та терористичних проявів.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.1.4. У зв’язку із зростанням кількості осіб без постійного місця проживання, які шукають джерела існування за рахунок скоєння злочинів та правопорушень, підняти ефективність оперативно-розшукової діяльності щодо осіб, які утримуються у ізоляторі тимчасового тримання на предмет їх причетності до скоєння злочинів проти життя, здоров’я, честі, гідності особи, її майна від злочинних посягань. Забезпечити належне функціонування цього закладу.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.1.5. З метою попередження грабежів та розбійних нападів на громадян, квартирних крадіжок щоквартально проводити комплексні оперативно-профілактичні операції в місцях найбільш уражених цими видами злочинів.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк :постійно.

 Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 16:31
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02