Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про затвердження Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2011-2015 роках

 

6.1.6. Продовжити роботу по створенню в мікрорайонах міста, на базі трудових колективів підприємств, ЖЕКів, вищих навчальних закладів загонів сприяння міліції з метою залучення їх до охорони громадського порядку на вулицях міста, профілактичній роботі з неповнолітніми та неблагополучними сім’ями. Розробити систему заохочення членів даних загонів за результатами практичної роботи в забезпеченні правопорядку та боротьбі зі злочинністю.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, управління житлово-комунального господарства, відділ оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Строк: 2011-2015 р.р.


6.1.7. Забезпечити проведення консультацій з громадськістю із соціально значущих питань державної політики у сфері правоохоронної діяльності (громадські слухання, засідання „за круглим столом”, збори, зустрічі з громадськістю). З врахуванням пропозицій населення міста вносити корективи до планів оперативно-розшукової діяльності та профілактичної роботи по забезпеченню правопорядку на території міста. За допомогою місцевих засобів інформації запровадити постійне інформування населення міста про стан злочинності та правопорядку в місті та заходи щодо зміцнення правопорядку та законності в місті. Провести ряд програм по телебаченню міста з питань правового виховання населення міста.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, редакція газети міської ради „Проскурів”, муніципальна телерадіокомпанія „Місто”.

Строк: щоквартально.


6.1.8. Розробити та провести заходи по запровадженню:

- програми зайнятості населення міста, як одного з позитивних заходів по профілактиці злочинності;

- програми соціальної адаптації соціально незахищених верств населення міста, осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі та ін.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС; міський центр зайнятості, управління праці та соціального захисту населення.

Строк : 2011-2012 р.р.


6.1.9. Забезпечити перехід Хмельницького МВ УМВС на комп’ютерний облік громадян, які зареєстровані, по даним сектору громадянства і реєстрації фізичних осіб Хмельницького МВ УМВС на території міста Хмельницького. Використовувати можливості даного обліку для спрощення підготовки та видачі необхідної інформації для своєчасних змін в обліках служб Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому та інших зацікавлених служб, шляхом придбання для даних потреб необхідної кількості оргтехніки, програмного забезпечення їх встановлення.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС

Строк протягом 1-го півріччя 2011 року


6.1.10. Поновити обліки житла, де проживають особи похилого віку, самотні, особи визнані недієздатними, психічно хворі, інші особи, які потребують опіки або піклування та хворі на алкоголізм і наркоманію, з метою запобігання фактам знущання над ними, незаконного відчуження їх житла. Територіальним лікувальним закладам вести облік психічно хворих, самотніх, а також недієздатних для оформлення опікунства або піклування у відповідних комісіях на місцях та проведення за ними регулярного медичного контролю.

Виконавці: управління житлово-комунального господарства, управління охорони здоров’я.

Строк: протягом 2011 року.

 Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 16:31
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02