Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про затвердження Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2011-2015 роках

 

6.2.3. Для забезпечення реалізації вимог законодавства по боротьбі з корупцією, здійснити відпрацювання та перевірки державних органів і установ, на які покладено функції контролю за фінансовою, банківською, зовнішньоекономічною діяльністю, проведення приватизації, а також видачі ліцензій, пільг і переваг юридичним та фізичним особам. Готувати пропозиції щодо посилення відповідальності та обов’язкового реагування керівників на кожний факт порушення посадовими особами органів місцевого самоврядування вимог законодавства.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк постійно.


6.3. БОРОТЬБА ЗІ ЗЛОЧИНАМИ У СФЕРІ ЕКОНОМІКИ

6.3.1. Проаналізувати причини і умови поглиблення розвитку „тіньової” економіки та умови, які цьому сприяють. За результатами аналізів планувати та проводити узгоджені заходи правоохоронними, контролюючими та фінансовими органами по попередженню економічних злочинів, зокрема в банківській, фінансовій, зовнішньоекономічній сферах та в сфері приватизації.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: щороку.


6.3.2. Здійснити перевірки руху коштів, виділених з бюджетів різних рівнів на спеціальні рахунки підприємств, установ та організацій з метою викриття фактів їх нецільового використання. При цьому особливу увагу звернути на використання зазначених коштів для проведення різного роду урочистих та культурно-масових заходів, оплату штрафів, пені за раніше отриманими кредитами, санаторно-курортних пільгових путівок, ремонт та обладнання легкових автомобілів, офісів, закупівлю оргтехніки, безпідставну виплату премій, надбавок, перерахування бюджетних коштів на депозитні рахунки з метою одержання дивідендів тощо.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.3.3. Здійснити перевірки законності надання у власність та користування земельних ділянок суб’єктам господарювання та фізичним особам, а також своєчасності та повноти сплати грошових коштів за користування та оренду землі. Приділити першочергову увагу законності встановлення та зміни цільового призначення земель, щодо яких існують обмеження у використанні.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.3.4. Посилити протидію хабарництву і зловживанням з боку керівників та посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, контролюючих структур, керівників підприємств, установ та організацій різної форми власності.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.3.5. Спільно з контролюючими органами міста проводити відпрацювання ринків на предмет виявлення порушень правил торгівлі, фактів реалізації безакцизної лікеро-горілчаної, тютюнової та фальсифікованої продукції.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.

 Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 16:31
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02