Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про затвердження Програми організаційно-практичних заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності на території міста Хмельницького в 2011-2015 роках

 

6.5.3. Здiйснити комплекс скоординованих дiй по забезпеченню документування перемiщення нелегалiв за схемою "схiд-центр-захiд" для виявлення їх перевізників, ліквідації каналів нелегальної міграції, знешкодження організованих злочинних груп та злочинних організацій, притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi органiзаторiв та учасникiв організованих злочинних угрупувань, що контролюють цю дiяльнiсть.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.5.4. Продовжити роботу по облаштуванню спеціальної установи міліції, кімнат затриманих в адміністративному порядку відповідно до рекомендацій Європейського Комітету проти тортур, передбачити для цього необхідне фінансування.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.5.5. Систематично проводити перевірки додержання вимог законодавства з питань протидії незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин у розважальних закладах та інших місцях масового відпочинку громадян (ресторани, дискотеки, кафе, бари тощо). У разі встановлення фактів вживання чи збуту в них наркотичних засобів або психотропних речовин вживати заходів щодо притягнення винних до відповідальності та по припинення діяльності цих закладів.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, управління торгівлі.

Строк: постійно .


6.5.6. Проводити регулярні перевірки підприємств і установ та організацій, яким видана ліцензія на діяльність, пов’язану з виробленням, виготовленням, зберіганням ,перевезенням, придбанням, пересиланням, експортом, імпортом, відпуском та знищенням наркотичних засобів та прекурсорів, а також культивуванням, використанням для промислових цілей наркотиковмістких рослин з метою протидії відпливу в незаконний обіг таких засобів.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, управління охорони здоров’я.

Строк: щорічно .


6.6. ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ТА БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ.

6.6.1. Забезпечити своєчасність реагування підрозділів міліції на злочини та інші порушення правопорядку.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС.

Строк: постійно.


6.6.2. Відповідно до вимог Закону України „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону” за участю органів державної влади та місцевого самоврядування вжити заходів щодо проведення зборів громадян з метою створення на підприємствах, навчальних закладах громадських формувань з охорони громадського порядку. Забезпечити навчання та координацію діяльності громадських формувань, моральне та матеріальне заохочення, виготовлення нарукавних пов’язок і посвідчень членам громадських формувань.

Виконавці: Хмельницький МВ УМВС, відділ оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Строк: постійно.

 Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 16:31
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02