Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

05. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони м.Хмельницького на 2011-2015 роки

 

5. Варіанти оцінки ефективності Програми

Для оцінки соціально-економічної ефективності Програми пропонуються два варіанти.

Варіант оцінки економічної ефективності виключає з розрахунків будь-які втрати, які не відображаються у фінансовій звітності, тобто еколого-економічний, соціальний та збитки, які не оцінюються.

Економічний ефект визначається як різниця між бюджетними витратами на ліквідацію наслідків пожежі за деякий проміжок часу (які за прогнозами можуть мати місце) та затратами на виконання Програми.

За оцінкою, проведеною фахівцями пожежної безпеки, невжиття термінових заходів до поліпшення стану протипожежного захисту об’єктів призведе до прямих матеріальних збитків від пожеж за період 2011-2015 років у сумі понад 130,5 млн. гривень.

Результат обчислення суми збитків (Z) (30370840 гривень) з витратами на виконання заходів Програми (С) (20,3 млн. гривень) свідчать про ефективність Програми.

Для оцінки економічного збитку, який може бути завданий внаслідок пожеж, враховується не тільки та його частина, яка припадає на частку міського бюджету, а й втрати окремих підприємств та організацій, а також фізичних осіб.

Економічні результати (R), досягнуті завдяки здійсненню заходів Програми, можуть бути оцінені як різниця між можливими збитками від пожеж без виконання Програми та можливими збитками, якщо Програму буде виконано.

Як уже зазначалося, прямі матеріальні збитки від пожеж за період 2011-2015 років можуть досягти понад 130,5 млн. гривень. З урахуванням побічних збитків ця сума становитиме понад 443,8 млн. гривень.

За оцінкою, проведеною фахівцями пожежної безпеки, у разі здійснення заходів Програми та стабілізації ситуації з пожежами в місті економічні збитки від пожеж можуть бути зменшені на 35% та становитимуть приблизно 155,2 млн. гривень.

Економічні результати (R), досягнуті завдяки здійсненню заходів Програми, становитимуть:

R= Z1- Z2=443,8-155,2=288,6 млн. грн.


Економічний ефект здійснення протипожежних заходів (Р), передбачений Програмою як різниця між економічними результатами (R), досягнутими завдяки здійсненню зазначених заходів, і витратами на них (С), становитиме:

Р= R-С=288,6-78,4=210,2 млн. грн.


Таким чином, економічний ефект від здійснення протипожежних заходів, передбачених Програмою, може становити понад 210,2 млн. гривень.

У результаті здійснення заходів планується досягти практичного покращення протипожежного забезпечення міста.

 Останнє оновлення на Середа, 13 квітня 2011, 18:03
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02