Developed by JoomVision.com

Зразковий ансамбль бандуристів «НАМИСТЕЧКО»

Хмельницької дитячої школи мистецтв

(Художній керівник Ковбасіста Марія Омелянівна)

 

Ансамбль бандуристів «Намистечко» Хмельницької дитячої школи мистецтв заснований у 1991 році з ініціативи Ковбасістої Марії Омелянівни. Кількісний склад учасників на даний час налічує 15 учнів. Упродовж свого існування склад колективу зазнав якісних та кількісних оновлень, що зумовлювалося посиленням навчальних завдань, вступом випускників до мистецьких навчальних закладів різних рівнів акредитації.

На базі колективу існують формації малих форм: дуети та тріо, які також виконують потужну роль у концертній діяльності. Доволі яскравими є виступи й досягнення солістів колективу – лауреатів всеукраїнських, регіональних та обласних конкурсів. Солісти: Ясенчук К., Ковальська Т., Волкова М. – стипендіати міської ради.

Репертуар ансамблю бандуристів «Намистечко» охоплює широкий спектр музичних творів з головним акцентом на національну музичну культуру.

Ансамбль та його солісти є бажаними учасниками шкільних, міських та обласних мистецьких заходів.

Упродовж 2006-2008 рр. колектив виборював звання лауреата обласних конкурсів виконавців на народних інструментах ПСМНЗ (двічі здобував звання лауреата І ступеню).  

 

namustechko.jpg 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02