Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

04. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Швецю Володимиру Федоровичу
Україна
Хмельницька міська рада
Рішення дев'ятої сесії
№4 від 10.08.2011 р.


Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Швецю Володимиру Федоровичу

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо присвоєння депутату міської ради, директору департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Швецю Володимиру Федоровичу звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», міська рада відзначає, що Швець Володимир Федорович вніс вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

Швець Володимир Федорович народився 21 січня 1951 року у селищі Колибань, Хмельницького району Хмельницької області. У 1979 році закінчив Вінницький політехнічний інститут. Працював на робітничих та інженерно-технічних посадах Хмельницького заводу трансформаторних підстанцій. З 01.08.2006 року призначений на посаду директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

З квітня 1990 року обирався депутатом міської ради протягом шести скликань. За цей час обирався головою постійних комісій з питань милосердя та соціального забезпечення, з питань приватизації та використання комунального майна, з питань містобудування, архітектури та землеустрою.

Швець В.Ф. вперше в Україні розробив Статут територіальної громади міста, яким місто керується і сьогодні. За його ініціативи було прийнято ряд рішень міської ради, спрямованих на впорядкування земельних та будівельних відносин.

Швець Володимир Федорович є автором бататьох ініціатив, які взяті за основу Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення Хмельницької міської ради «Про затвердження положення про порядок підготовки та визначення ефективності регуляторних актів Хмельницької міської ради та виконавчого комітету», Регламенту міської ради.

За час роботи директором департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Швець В.Ф. забезпечив розробку та прийняття Генерального плану розвитку міста Хмельницького до 2031 року.

За активну депутатську діяльність, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Швець В.Ф. нагороджувався грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними відзнаками Хмельницької міської ради ІІІ і ІІ ступенів та грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації.

Керуючись Положенням «Про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять пятої сесії міської ради від 28.04.2010 року № 31, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» депутату міської ради, директору департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Швецю Володимиру Федоровичу за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Хмельницького.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

 

Міський голова С. Мельник

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 серпня 2011, 15:52
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02