Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

05. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Нагорному Сергію Вікторовичу
Україна
Хмельницька міська рада
Рішення дев'ятої сесії
№5 від 10.08.2011 р.

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Нагорному Сергію Вікторовичу

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо присвоєння Заслуженому Майстру спорту СРСР, Майстру спорту Міжнародного класу, Заслуженому працівникові фізичної культури та спорту, Кавалеру ордена «Дружби народів» Нагорному Сергію Вікторовичу звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», міська рада відзначає, що Нагорний Сергій Вікторович вніс вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

Нагорний Сергій Вікторович народився 08 грудня 1956 року у місті Хмельницькому. Закінчив Хмельницьку середню школу № 16, вищу освіту здобув у Хмельницькому технологічному інституті побутового обслуговування. Успішно займався веслувальним спортом. У 1976 року був включений у склад збірної команди СРСР для участі у ХХ Олімпійських іграх у місті Монреаль, де він став Олімпійським чемпіоном.

Сьогодні Нагорний Сергій Вікторович очолює Хмельницький міський осередок Хмельницького обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту, доклав чимало зусиль для популяризації та розвитку ветеранського спортивного руху як у місті, так і в області, сприяв відкриттю «Музею спортивної слави міста Хмельницького» та виготовленню Дошки пошани кращих тренерів і спортсменів.

Керуючись Положенням «Про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять пятої сесії міської ради від 28.04.2010 року № 31, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Заслуженому Майстру спорта СРСР, Майстру спорту Міжнародного класу, Заслуженому працівникові фізичної культури та спорту, Кавалеру ордена «Дружби народів» Нагорному Сергію Вікторовичу за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в місті Хмельницькому.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова С. Мельник

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2011, 15:34
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02