Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про нагородження Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня Бухала І.В.


Україна
Хмельницька міська рада
Рішення десятої сесії
№1 від 28.09.2011 р.

 

 

Про нагородження Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня Бухала І.В.

 

 

Розглянувши подання секретаря міської ради В.Лескова щодо нагородження Бухала І.В. Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня, міська рада відмічає, що Бухал І.В. з 1980 по березень 1990 роки обирався головою виконавчого комітету Хмельницької міської ради народних депутатів, у березні 1990 року був обраний головою Хмельницької міської ради народних депутатів. Іван Васильович справедливо заслужив славу забудовника міста, генератора ідей з його розвитку.

Бухал І.В. обирався депутатом міської ради з 1974 по 1992 роки, з 1980 по 1992 роки – депутатом обласної ради. У складі депутатського корпусу міської ради п’ятого і нинішнього скликань очолює постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. З його ініціативи комісія запровадила практику проведення виїзних засідань, що дає можливість безпосередньо на місці об’єктивно вивчати проблеми, порушені громадянами і суб’єктами господарювання. За пропозицією комісії прийнято ряд рішень міської ради, спрямованих на запровадження прозорих процедур по розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних відносин.

Бухал Іван Васильович виступив одним з ініціаторів встановлення на майдані Незалежності скульптурної композиції “Пісні землі Подільської”. За активну громадську позицію заслужив шану і повагу мешканців міста.

Заслуги Бухала І. В. відзначені грамотою Президії Верховної Ради УРСР (1968 р.), медаллю “За доблесну працю” (1970 р.), орденом “Дружби народів” (1986 р.).

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста І.Бухалу присвоєно звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”.

Відповідно до рішення двадцять п’ятої сесії міської ради від 05.07.2005 р. №4”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну депутатську та громадську діяльність нагородити Почесною відзнакою Хмельницької міської ради ІІІ ступеня Бухала Івана Васильовича, голову постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

 

Міський голова С. Мельник

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 вересня 2011, 10:02
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02