Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення двадцять дев’ятої сесії
№20 від 28.10.2009 р.

 

Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Генеральним планом міста Хмельницького, Земельним кодексом України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити, що земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства можуть бути передані у власність громадянам лише у випадках коли:
1.1. надаються раніше прийняті рішення місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування або інших суб’єктів, що мали право приймати відповідні рішення, які свідчать про право громадянина користуватись відповідною земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства;
1.2. площа земельної ділянки, наданої громадянину до 01.01.2002 р. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, перевищує 0,10 га;
1.3. до земельної ділянки є доступ лише із земельної ділянки, на якій розташовано жилий будинок, господарські будівлі і споруди, що належать заявнику на праві власності, а конфігурація та/або розміри якої не дають можливості використовувати її для будівництва окремих об’єктів нерухомого майна (підтверджується актом обстеження земельної ділянки начальниками управління земельних ресурсів та земельної реформи, управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, який завіряється їх підписами та печатками управлінь).

2. Передбачити, що площа земельної ділянки відповідно до пункту 1.3. цього рішення не може перевищувати 0,10 га.

3. Визначити, що з метою забезпечення положень Генерального плану міста щодо перспективного будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, об’єктів для суспільних потреб міста, міська рада, за висновком головного архітектора міста, приймає рішення про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства без права зміни цільового призначення або про надання її в оренду.

4. Установити, що у інших випадках земельні ділянки можуть бути надані громадянам лише в оренду для городництва, при цьому термін оренди не може бути меншим, ніж 3 роки.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення 17-ї сесії міської ради №31 від 02.04.2008 р. «Про надання земель для ведення особистого селянського господарства на території міста Хмельницького».

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2010, 15:24
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02