П'ятниця, 20 січня 2012, 13:24

  У Центрі підприємці мають змогу отримати такі послуги:

 

1.      Інформаційно-консультативні послуги з питань ведення підприємницької діяльності.

 

2.      Допомога підприємцям-початківцям з питань реєстрації та здійснення підприємницької діяльності. З метою підтримки підприємців, що прагнуть розпочати власний бізнес не маючи можливості орендувати приміщення та на початковому рівні забезпечити свою діяльність необхідними технічними засобами Центр надає в безкоштовне користування офіс, можливість користуватись оргтехнікою, Інтернетом та телефонним зв'язком на безоплатній основі. Також Центр надає інформаційно-методичну, освітню та консультативну допомогу для цієї категорії підприємців. В діяльність роботи Центру входить допомога в пошуку клієнтів на початковому рівні користування послугами. На даний час на постійній основі послугами Центру користується 11 підприємців-початківців.

 

3.      На базі Центру створена тренерська команда, що спроможна кваліфіковано проводити  тренінги. Тематика тренінгів: «Як започаткувати власну справу», «Мистецтво продажів», «Спілкування з конфліктними клієнтами», «Мотивація та розвиток персоналу», «Психологічні та професійні тести як інструмент відбору персоналу», «Особистий план вдосконалення іміджу бізнесмена», «Мистецтво презентацій та публічних виступів», «Позитивне мислення як інструмент в бізнесі» «Робота з запереченнями клієнтів», «Як стати успішним менеджером», «Вирішення конфліктів шляхом посередництва», «Ефективне лідерство», «Управління за цілями», «Робота в команді», «Жінка в бізнесі», «Техніка проведення співбесід та інтерв'ю», «Мотивація та розвиток персоналу», «Якісне обслуговування клієнтів», «Діагностика персоналу», «Гендерний аудит на підприємстві» та інші. Тривалість проведення тренінгів -  4 години.

 

4.      В разі необхідності, будь-яким підприємцям м. Хмельницького надається можливість оперативно та безкоштовно скористатись послугами Інтернету, копіювальної техніки та міського телефонного зв'язку.

 

В Центрі встановлений інформаційних стенд для підприємців, на якому розміщені інформація щодо податкової звітності, зразки звітних документів, ін.

 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02