Developed by JoomVision.com
Оголошення
«Можливості фінансування муніципального сектору для енергоефективності разом з E5P»
Середа, 21 вересня 2016, 09:53
altНа таку тему 22 вересня о 10:00 у приміщенні Хмельницького університету управління та права (вул. Героїв Майдану, 8) відбудеться семінар, організаторами якого виступили Хмельницька міська рада та Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонд Е5Р). Мета семінару - представити різні фінансові механізми та можливості, які можна застосувати в Україні в рамках програми E5P, обговорити виклики та скористатися нагодою, щоб поспілкуватися з колегами та фахівцями. У заході візьмуть участь представники Європейського Союзу, міжнародних фінансових та донорських організацій, представники міністерств та державних органів України, міські голови українських міст, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради, голови ОСББ. Програма семінару, який проводиться у рамках Днів сталої Енергії у місті Хмельницькому, додається.  
Детальніше...
 
«Місто Хмельницький в контексті історії України»
Вівторок, 20 вересня 2016, 12:40
alt22 вересня 2016 року о 11.00 у Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбудеться І Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Місто Хмельницький в контексті історії України», присвячена 585-річчю першої писемної згадки про місто Хмельницький та 450-річчю надання Плоскирову Магдебурзького права. Під час конференції відбудуться вітання учасникам конференції та нагородження відзнаками міського голови, обласної та міської організацій Національної спілки краєзнавців; презентація збірника матеріалів «Місто Хмельницький в контексті історії України»;  доповіді провідних істориків області та України: Льва Баженова, Юрія Телячого, Анатолія Філінюка, Юрія Земського, Сергія Гальчака. Серед учасників конференції зазначено 100 авторів з України, Болгарії, Польщі, Словаччини, з них: 12 докторів наук та 30 кандидатів наук.
Детальніше...
 
У день міста відбудеться відкриття мистецького осередку «Мистецький простір» та виставки скульптур «Верховенство духу»
Вівторок, 20 вересня 2016, 12:02
alt24 вересня об 11.00 біля ПП «Баварія Захід» (проспект Миру, 103/1) відбудеться довгоочікуване відкриття нового мистецького осередку «Мистецький простір» Подільського культурно-просвітительського Центру імені М. К. Реріха. Відкриття присвячене Дню міста Хмельницького. У триповерховій сучасній будівлі, яка стане мистецьким простором для дітей та молоді, розташуються клас народного танцю (1 поверх), виставковий зал, зал для театральних вистав та концертних урочистостей (2 поверх), художні класи (3 поверх).
Новому мистецькому осередку випала честь першою прийняти виставку скульптур відомого українського скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова «Верховенство духу». Тому в цей день, 24 вересня, на відкритті «Мистецького простору» відбудеться ще одна урочиста подія – відкриття виставки скульптур цього відомого митця.  «Союз вогню і глини», «Втілення високої духовності у матеріальній формі» – так можна позначити основну ідею творчості Олексія Леонова.
 
Детальніше...
 
Музей-студія фотомистецтва запрошує на відкриття виставки фотографії конкурсу "Хмельницький крізь об'єктив"
Вівторок, 20 вересня 2016, 11:38
alt
21 вересня о 16 годині відбудеться відкриття виставки фотографії конкурсу "Хмельницький крізь об'єктив", присвяченого Дню міста Хмельницького. На відкритті виставки відбудеться нагородження переможців конкурсу у номінаціях: «Хмельницький фоторепортер», «Ми єдина країна» та дитячої номінації «Мій Хмельницький», а також, вручення найвищої нагороди фотоконкурсу - "Призу міського голови" за високу майстерність у фотомистецтві. Призом міського голови буде відзначено двох номінантів - одного серед дорослих учасників конкурсу та одного серед дітей. 
Переможці отримають Дипломи та подарунки.
 
Детальніше...
 
Скликається восьма сесія міської ради
Вівторок, 20 вересня 2016, 10:59

alt

Відповідно до розпорядження Хмельницького міського голови Олександра Симчишина чергова восьма сесія міської ради скликається 21 вересня о 10 годині в залі засідань міської ради.
Депутатам буде запропоновано розглянути питання про про призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького, щодо регулювання земельних відносин та ряд інших питань.
На сесію запрошені голова обласної ради, голова обласної державної адміністрації, народні депутати України, депутати обласної ради, члени виконавчого комітету, директори департаментів, начальники управлінь і завідувачі відділів міської ради.
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 19 до 25 вересня 2016 року
П'ятниця, 16 вересня 2016, 15:44

 

Детальніше...
 
Програма святкових заходів, присвячених 585-й річниці міста Хмельницького
Четвер, 15 вересня 2016, 17:07
Детальніше...
 
Представників інститутів громадянського суспільства запрошують до участі в семінарах
Четвер, 15 вересня 2016, 14:33
altВолонтер Корпусу Миру США в Україні, який проживає у місті Хмельницькому і працює у міській раді, колишній голова та виконавчий директор Powers Young&Company, провідної американської фірми, яка спеціалізується у галузі некомерційного управління та збору коштів, проводить безплатний семінар та навчальний тренінг для некомерційних організацій з отримання підтримки громади, залучення і організації однодумців та фінансування ініціатив.
Метою проекту є укріплення та просування потенціалу некомерційних організацій міста Хмельницького, допомога та навчання лідерів ефективному залученню коштів.
Семінари відбудуться 20 і 27 вересня4 і 11 жовтня з 14.00 до 16.00 у Хмельницькій торгово-промисловій палаті (вул. Подільська, 109/1).
 
Детальніше...
 
Хмельницький обласний художній музей запрошує
Середа, 14 вересня 2016, 15:39
alt16 вересня о 16.00 у Хмельницькому обласному художньому музеї (вул. Проскурівська, 47) відбудеться відкриття персональної виставки творів відомого митця, головного художника Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень», лауреата премії в галузі сценографії ім. Владислава Клеха, обласної премії імені Т.Г.Шевченка - Михайла Ніколаєва.
 
У Хмельницькому діятимуть мобільні пункти прийому небезпечних відходів
Середа, 14 вересня 2016, 11:45
altЗ метою зменшення впливу небезпечних відходів на навколишнє середовище, у рамках реалізації Програми охорони довкілля м. Хмельницького на 2016-2020 роки управління з питань екології та контролю за благоустроєм з 13 до 23 вересня 2016 року організовує роботу мобільних пунктів прийому небезпечних відходів - відпрацьованих люмінесцентних ламп, елементів живлення (батарейки) та ртутних термометрів.
Нагадаємо, відпрацьовані люмінесцентні лампи є небезпечними відходами, які містять важкі метали, відтак управління екології наполегливо просить зберігати, транспортувати та здавати лампи в упаковках виробника чи іншій безпечній тарі.
Висловлюємо вдячність за розуміння проблеми та значну активність мешканців міста у здачі на переробку відпрацьованих люмінесцентних ламп.
Графік роботи мобільного пункту («екобус»)
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Сторінка 51 з 63

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02