Developed by JoomVision.com
Регламент роботи виконавчого комітету
15. Порядок забезпечення виготовлення печаток, штампів, бланків, організаційно-розпорядчих і реєстраційно-контрольних документів, користування ними та забезпечення їх зберігання
15.1. Виконком має гербову печатку встановленого зразка діаметром 45 мм, виготовлення якої забезпечується загальним відділом у встановленому порядку.
15.2. Відповідальним за зберігання і законність користування гербовою печаткою виконкому є міський голова.
Детальніше...
 
16. Організація роботи з кадрами
16.1. В роботі з кадрами виконком керується Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про державну службу, Кодексом Законів про працю України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами та рекомендаціями Головдержслужби України, розпорядженнями обласної державної адміністрації, рішеннями обласної та міської рад, розпорядженнями міського голови, рішеннями виконкому та цим регламентом.
Детальніше...
 
17. Порядок призначення на посади та звільнення з посад
17.1. Сесія міської ради у відповідності до п.3 та п.4 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” затверджує персональний склад виконкому.
17.2. У відповідності до п.10 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міський голова одноособово призначає на посади та звільняє з посад керівників виконавчих органів міської ради, підприємств , установ та організацій, що належать до міської комунальної власності та укладає з останніми контракти.
Детальніше...
 
18. Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у виконавчі органи міської ради
18.1. Відповідно до цього порядку, проводиться конкурсний відбір на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування міської ради (далі - конкурс), крім випадків, коли Законами України встановлено інший порядок заміщення таких посад.
Детальніше...
 
19. Умови проведення конкурсу
19.1. Умови проведення конкурсу (вимоги до рівня освіти, досвіду роботи, знання державної мови тощо) відповідно до цього порядку визначаються міським головою, який приймає рішення про проведення конкурсу за наявності вакантної посади.
19.2. До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 5

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02