Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від 23.07.2009 №768

 

 

Положення

про проведення фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив",

присвяченого Дню міста Хмельницького

 

1. Загальні положення

1.1.       Положення про проведення фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив", присвяченого Дню міста Хмельницького (далі – Положення), визначає організаційні та фінансові засади проведення заходу у місті Хмельницькому, його мету, умови участі, вимоги до робіт-учасників, етапи проведення.

1.2.       Метою фотоконкурсу  "Хмельницький крізь об’єктив", присвяченого Дню міста Хмельницького (надалі – фотоконкурс) є стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримка, сприяння розвитку творчих зв’язків і обміну досвіду між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

2. Засновники, організатори і організаційний комітет конкурсу

2.1.       Засновником фотоконкурсу є виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

2.2.       Організатори фотоконкурсу:

­   Хмельницьке міське комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр” (В.Андріїшина);

­   управління культури і туризму Хмельницької міської ради (А. Тарчевський).

2.3.       Організаційний комітет - журі здійснює підготовку та проведення фотоконкурсу.

2.4.       Виконавчий комітет Хмельницької міської ради затверджує склад організаційного комітету - журі. До його складу входять:

­   депутати міської ради, представники організаторів і засновника,

­   видатні діячі культури і мистецтва міста,

­   представники приватного бізнесу,

­   представники засобів масової інформації.

3. Учасники фотоконкурсу.

3.1.       Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори - незалежно від місця проживання та віку.

4. Умови та вимоги фотоконкурсу.

4.1.       Учасник фотоконкурсу може подати від однієї до десяти чорно-білих або кольорових фотографій.

4.2.       Фотографії повинні бути зроблені в Україні. Формат фотографій: мінімум 20х30 см.

4.3.       Фотографії, кожна з яких має бути пронумерована згідно з тим номером, який вказаний в супровідному листі-заявці (форма листа-заявки додається у додатку до Положення), надсилаються поштою чи подаються особисто в роздрукованому вигляді та електронній формі (параметри: високої якості, 320 dpi, не менше 2000 пікселів по широкій стороні, в форматі “jpg”, не менше 1000 кілобайт ) на адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, к.101,108 (ХМКП “Хмельницькінфоцентр”,тел:76-54-38, 76-42-25).

4.4.       До фотографії необхідно прикласти інформацію, що включає назву знімку, коротку анотацію про подію (не більше 100 слів), бажано вказати дату зйомки.

4.5.       Учасник фотоконкурсу повідомляє інформацію про себе згідно форми листа-заявки (додається у додатку до Положення) та свій фотопортрет (в електронному вигляді).

4.6.       Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

4.7.       Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

5. Етапи та основні тематичні розділи фотоконкурсу.

5.1.       Фотоконкурс передбачає наступні етапи:

­         І етап.  Оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників. Конкурс оголошується з 20 серпня по 21 вересня 2009 року повідомленням в засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com.

 

­         ІІ етап. Робота організаційного комітету - журі фотоконкурсу та презентація фотографій на виставці. Організаційний комітет - журі відбирає фотороботи для виставки та визначає переможців фотоконкурсу в кожній номінації. Відібрані фотороботи з 27 вересня до 24 жовтня 2009 року експонуються на виставці в приміщенні управління культури і туризму, а також розміщуються на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com.

 

­         ІІІ етап.  Підведення підсумків та оголошення переможців. 27 вересня 2009 року на відкритті виставки - конкурсу фотографій оголошуються переможці фотоконкурсу по кожному тематичному розділу (номінації), проводяться нагородження переможців фотоконкурсу;

 

5.2.       Фотоконкурс передбачає тематичні розділи (номінації):

 

з/п

Назва тематичного розділу (номінації)

Короткий опис

  1.  

Новини та повсякденне життя

Суспільно-політичні, соціально-культурні та економічні події, повсякденне життя міста, природа та благоустрій

  1.  

Люди

Герої важливих подій, громадські діячі, відомі люди, а також просто цікаві фотороботи про хмельничан та шанованих у місті людей

  1.  

Старе та нове місто

Краще відображення міських вулиць, будинків, дворів

  1.  

Публіцистика

За влучне висвітлення подій

  1.  

Відзнака міського голови

За високу майстерність у фотомистецтві

  1.  

Приз глядацьких симпатій

 

 

5.3.       За результатами фотоконкурсу в кожній номінації (крім номінації “Приз глядацьких симпатій”) організаційний комітет - журі визначає переможців, які отримують Диплом переможця. В номінаціях "Новини та повсякденне життя” та "Люди”  Диплом переможця отримують за 1,2,3 місця.

 

5.4.       Під час виставки від 27 вересня до 24 жовтня 2009 року відвідувачі визначатимуть переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”, опускаючи свій відгук за одну з фоторобіт у спеціальну скриньку, яка буде знаходитьсь у виставковій залі. Після підрахунку всіх відгуків визначиться переможець у зазначеній номінації. Учасник, робота якого набере найбільшу кількість голосів, отримує Диплом переможця у номінації “Приз глядацьких симпатій”.

 

5.5.       Усі учасники, роботи яких відібрані на виставку, отримують дипломи учасника фотоконкурсу

6. Прикінцеві положення.

6.1.       Організатори фотоконкурсу за згодою автора можуть використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів про місто Хмельницький, публікацій, соціальній рекламі, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com, тощо.

6.2.       Підсумки фотоконкурсу будуть опубліковані в газеті “Проскурів” та на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету www.khmelnytsky.com.

 

 

 Додаток до Положення

про проведення фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив",

присвяченого Дню міста Хмельницького

до рішення виконавчого комітету

від ______________2009 року № ___

 

Лист-заявка на участь у фотоконкурсі "Хмельницький крізь об’єктив",

присвяченого Дню міста Хмельницького

 

Заявку заповнити розбірливо і вложити в конверт разом із фотографіями, CD/DVD та подати організаційному комітету - журі.

Перед заповненням заявки уважно ознайомтесь з умовами конкурсу та вимогами до заповнення заявки.

 

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

 

Дата народження

 

Ідентифікаційний код

 

Серія та номер паспорту

 

Адреса проживання

 

Телефон/факс

 

Адреса електронної пошти

 

Місце роботи

 

Загальна кількість поданих робіт (вказати назву кожної роботи та тематичний розділ (номінацію), до якої вона подається)

 

 

Я, ______________________________________________________________, є автором робіт, поданих мною для участі у фотоконкурсі "Хмельницький крізь об’єктив",

присвяченого Дню міста Хмельницького. Роботи виконані протягом ___________ років.

 

Я є автором поданих фотографій і дозволяю організаційному комітету – журі  фотоконкурсу "Хмельницький крізь об’єктив", присвяченого Дню міста Хмельницького використовувати їх в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі, тощо з обов’язковим посиланням на моє авторство.

Погоджуюсь з усіма умовами проведення фотоконкурсу.

 

Дата ________________________                                     Підпис ____________________